Ogryzek napisał(a):

|
Wg mnie jeśli ktoś przychodzi z pomysłem że chce budować wszędzie i wszystko gdzie może - to znaczy że nie jest z branży. Tylko leje wodę. Po co mu Wisła? Optymistyczny wariant - pralnia pieniędzy - pesymistyczny skubnąć ochłapy i s.......ić. Innych opcji jakoś nie widzę.
|
Ale jakie ochłapy? Jedynie co może zrobić z ochłapami to skubnąć w tyłek Sarapatę.