Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13755
Stary 24.12.2018, 02:56
Mam nadzieję, ze ten pan będzie musiał odszczekiwać swoje złote myśli. Choćby za "Gang Olsena"

I stanie się on persona non grata na Stadionie im. Henryka Reymana.

Jeśli po drugiej stronie Błoń i w Warszawce taki ból zadów - to jestem dobrej myśli


https://www.przegladsportowy.pl/feli...lieton/x1rlz6w
Powód: Literówki.
Ostatnio edytowane przez yarow : 24.12.2018 o godz. 03:07.
Odpowiedz cytując