Mam nadzieję, ze ten pan będzie musiał odszczekiwać swoje złote myśli. Choćby za "Gang Olsena"
I stanie się on persona non grata na Stadionie im. Henryka Reymana.
Jeśli po drugiej stronie Błoń i w Warszawce taki ból zadów - to jestem dobrej myśli
https://www.przegladsportowy.pl/feli...lieton/x1rlz6w