Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
13749
24.12.2018, 00:33
Konrad.
napisał(a):
Czy poniższy post jest z tego forum? Kumpel mi podeslal.
Jeśli tak zostało to jakoś zweryfikowane?
Dla formalności: sto milionów franków.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik