Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13746
Stary 23.12.2018, 23:57
@ Arked tak duża akademia zarobi na szkoleniu dużej ilości młodzieży a nie na transferowaniu jej za granice bo bogate kluby mogą sobie tych małolatów brać praktycznie płacąc tylko śmieszny ekwiwalent za wyszkolenie a to małe pieniądze. W tym momencie to tylko gadanie a nie czyny i należy o tym pamiętać.

Ten wywiad z interii https://sport.interia.pl/klub-wisla-...850.1545396563 nie napawa optymizmem a szczególnie w aspekcie nieuregulowaniu rachunku za hotel, no Panowie to są drobiazgi i jeżeli ktoś nie puścił ploty to światło zostało już zgaszone, a Pani Marzena powie to nie moja wina. Rzekomy przelew z Kambodży być może potrzebuje tyle czasu, ale ten gość Vanna prowadzi ponoć interesy w całej europie i ma taki problem by przelać kasę a nawet jeśli całe 12 mln stanowi problem to mogli przelać mniejsza sumę i uregulować choćby po najstarszej zaległej wypłacie dla każdego z piłkarzy i zapewniam Was takie działanie zbudowałoby optymizm w drużynie a tak ciągle piłkarze słyszą ta samą śpiewkę "już niebawem". Ciągle będę powtarzał u nas wystarczy regularnie płacić zawodnikom i będziemy w czubie tabeli!
Ostatnio edytowane przez rafaello56 : 24.12.2018 o godz. 00:15.
Odpowiedz cytując