|
Załóżmy hipotetycznie, że nowi właściciele to poważni i godni zaufania ludzie. Patrząc na ich parcie na budowę akademii można założyć, że poza nieruchomościami to własnie tutaj widzą potencjał na zarobek w dłuższej perspektywie. I to wcale nie jest takie głupie. Już teraz za młodych polskich piłkarzy można dostać dobre parę milionów Euro. Patrząc na coraz lepszą markę jaką mamy w ligach zachodnich, w perspektywie 10-15 lat te ceny mogą osiągnąć poziom piłkarzy chorwackich. Czyli 2-3 porządne transfery utalentowanych zawodników na zachód zwrócą inwestycję w taką akademię z nawiązką. Wszystko ponadto to będzie czysty zysk. Nie ukrywam, że gdyby rzeczywiście mieli takie podejście do tej inwestycji to byłaby to idealna sytuacja dla Wisły.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|