Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13743
Stary 23.12.2018, 23:20
Załóżmy hipotetycznie, że nowi właściciele to poważni i godni zaufania ludzie. Patrząc na ich parcie na budowę akademii można założyć, że poza nieruchomościami to własnie tutaj widzą potencjał na zarobek w dłuższej perspektywie. I to wcale nie jest takie głupie. Już teraz za młodych polskich piłkarzy można dostać dobre parę milionów Euro. Patrząc na coraz lepszą markę jaką mamy w ligach zachodnich, w perspektywie 10-15 lat te ceny mogą osiągnąć poziom piłkarzy chorwackich. Czyli 2-3 porządne transfery utalentowanych zawodników na zachód zwrócą inwestycję w taką akademię z nawiązką. Wszystko ponadto to będzie czysty zysk. Nie ukrywam, że gdyby rzeczywiście mieli takie podejście do tej inwestycji to byłaby to idealna sytuacja dla Wisły.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując