Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13741
Stary 23.12.2018, 22:40
master777 napisał(a):Wyświetl post
Stanowski w magazynie Ekstraklasy:

- po meczu w piątek biznesmeni udali się do "U babci Maliny",
- kręcił w temacie biznesmena, co to do nie go dzwonił (nie znam człowieka, nie ręczę za niego), więc to na pewno podpucha,
- dziwi się, że właściciele nie chcą ugasić medialnej dezinformacji.

Może ostatni wywiad Pietrowskiego, to przykład takiego gaszenia. No i oczywiście życzy Wiśle, by te 12 mln nie spłynęło.
Program był nagrany rano więc nie mógł czytać wywiadu z Pietrowskim. W temacie biznesmena, który był zainteresowany Wisła stwierdził, że nie jest pewny czy gość mógłby to pociągnąć bo zna tylko nazwisko.
Nie dziwię się, że twierdzi, że wolałby żeby 12mln nie spłyneło bo tak na prawdę dalej nic nie będzie wiadomo nawet po przelewie.
Odpowiedz cytując