Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13740
Stary 23.12.2018, 22:31
Stanowski w magazynie Ekstraklasy:

- po meczu w piątek biznesmeni udali się do "U babci Maliny",
- kręcił w temacie biznesmena, co to do nie go dzwonił (nie znam człowieka, nie ręczę za niego), więc to na pewno podpucha,
- dziwi się, że właściciele nie chcą ugasić medialnej dezinformacji.

Może ostatni wywiad Pietrowskiego, to przykład takiego gaszenia. No i oczywiście życzy Wiśle, by te 12 mln nie spłynęło.
Odpowiedz cytując