|
Stanowski w magazynie Ekstraklasy:
- po meczu w piątek biznesmeni udali się do "U babci Maliny",
- kręcił w temacie biznesmena, co to do nie go dzwonił (nie znam człowieka, nie ręczę za niego), więc to na pewno podpucha,
- dziwi się, że właściciele nie chcą ugasić medialnej dezinformacji.
Może ostatni wywiad Pietrowskiego, to przykład takiego gaszenia. No i oczywiście życzy Wiśle, by te 12 mln nie spłynęło.
|