Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13735
Stary 23.12.2018, 22:04
Ten najnowszy wywiad z Pietrowskim w końcu wygląda poważnie. Może w końcu przemyślał, że lepiej się przygotować niż lecieć na żywioł? Teraz to co mówi wygląda całkiem logicznie i sensownie. Jeśli tylko jest prawdziwe to nie będzie źle. Wisła będzie mieć dodatkowe pieniądze z tego co zarobi hotel z parkingiem przy stadionie. Może to nie będą kokosy ale zawsze dodatkowy pieniądz. A głównym polem do zarobku ma być akademia piłkarska. A więc Wisła może stać się klubem na wzór np. Ajaxu, który będzie żył z sprzedaży perspektywicznych piłkarzy. Jak będzie - zobaczymy, ale po tym wywiadzie brzmi to optymistycznie. Gdyby mieli pakować walizki i uciekać w siną dal to raczej nie potwierdzaliby, że wykonają przelew, czy wyjazdu piłkarzy na obóz do Turcji.
Poza tym mówi, że hotel w Turcji należy (?) do firmy pana Ly. Jest wszędzie pełno detektywów więc pewnie prędzej czy później ktoś spróbuje to zweryfikować, a najpóźniej jak drużyna wyleci to zaraz "dziennikarze" sprawdzą co to za hotel i do kogo należy.
Odpowiedz cytując