mitmichael napisał(a):

|
W polsacie w wiadomosciach tez mowili o Wisle i tez z pogarda ale to Godlewski i jeden z kabareciarzy (zapomniałem nazwiska). Juz sie nie moge doczekac az ich wszystkich dupa zapiecze
|
Pożyjemy zobaczymy, ale po Godlewskim spodziewałem się, że wstrzyma się do czasu, aż się wszystko wyjaśni. Zresztą, gdyby to wypaliło, sądzisz, że któryś z nich przyzna się do błędu? Odpowiedź wszyscy znamy.