Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
piotrekj66unia
Member
Od: 08.2007
Offline
#
13730
23.12.2018, 21:13
Czytam to wszystko od kilku dni i jakoś wbrew wszystkim i wszystkiemu mam głębokie przeczucie że to my będziemy się śmiać z pseudo znawców a Wisełka bardzo szybko odzyska blask.
piotrekj66unia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotrekj66unia
Znajdź inne posty napisane przez piotrekj66unia