Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.12.2018, 19:29
W polsacie w wiadomosciach tez mowili o Wisle i tez z pogarda ale to Godlewski i jeden z kabareciarzy (zapomniałem nazwiska). Juz sie nie moge doczekac az ich wszystkich dupa zapiecze
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 23.12.2018 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując