Co prawda ciężko się ogląda magazyny sportowe od kilu dni, ale poza nabijaniem się z nowych właścicieli, wszyscy mówią, że kłopoty finansowe Wisły to jest pikuś i gdyby TS faktycznie chciał je rozwiązać to nawet byli zagraniczni piłkarze Wisły mogli by je pokryć (C+ na
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...a-wiedziec-z-k).
Jeśli faktycznie 28 grudnia przelew przyjdzie to po formalnym (i może częściowo faktycznym) odcięciu się od gangsterki da się zrobić z Wisłą praktycznie wszystko. I to nie będą kwoty, które średniej wielkości firma budowlana z Azji nie byłaby w stanie wyłożyć.