Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
pawelh1988
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
13721
23.12.2018, 18:16
Ciekawy wywiad:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...im,nId,2746486
Trochę konkretów chociaż wiadomo, że to tylko słowa...
pawelh1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawelh1988
Odwiedź stronę domową użytkownika pawelh1988!
Znajdź inne posty napisane przez pawelh1988