Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#395
Stary 23.12.2018, 17:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
na uja wydawać te miliony euro , mieć podobno najlepsza akademie , jak do bankruta wystarczy ze przyjdzie ktos z charyzmą i wprowadzi 'magiczna atmosfere' , i juz gramy jak rowny z rownym , w z poznaniu to wrecz ich zmiazdzylismy...
To tak nie działa. Po prostu raz na jakiś czas w słabszej na papierze ekipie zatrybi to COŚ. Jakaś jednorazowa, statystycznie możliwa kombinacja ludzi, okoliczności, wybranego przez trenera systemu gry, czyjejś formy i momentu w karierze. Tylko mega szkoda, że u nas wszystko się może rozlecieć przez kwestie pozasportowe, bo byłaby szansa na sezon w stylu Leicester (z zachowaniem proporcji).
Odpowiedz cytując