Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4982
Stary 23.12.2018, 16:58
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Ośmielę się nie zgodzić, każdy kto ma chociażby minimalną styczność z montażem video widać jak te wypowiedzi są tendencyjnie poucinane, aż mnie boli jak to oglądam. Nawałkę ucięli nawet w połowie sylaby, cymbały jedne. TVN styl ma od dawna określony - wyśmiewająco drwiąca demagogia. Kto nie uważa że to wałek to jest naiwny, wierzy w mikołaja, a wujek kambodża się ukrywa pod parasolem. Jaki wałek? Chuja, nie powiemy - ważne że wałek będzie. Przecież tu nie było ani pół wartościowej informacji

No cóż, dziennikarstwo na najwyższym poziomie, pół fakty, pół mity. Poł potwierdzone, pół domysłów. Pół prawda, pół nieprawda. Pół gówno prawda
Dlatego nie oglądam TVN-u. Po każdym materiale czułem się jakby mnie mieli za idiotę...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując