Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13712
Stary 23.12.2018, 15:28
Siostry i Bracia po szalu, życzę Wam Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Wisełce życze ekstraklasy i to na samym szczycie tabali!
Odpowiedz cytując