Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
Od: 09.2010
Offline
#
13712
23.12.2018, 15:28
Siostry i Bracia po szalu, życzę Wam Zdrowych, pogodnych i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia a także wielu wspaniałych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Wisełce życze ekstraklasy i to na samym szczycie tabali!
bevierek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bevierek
Znajdź inne posty napisane przez bevierek