Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
13694
23.12.2018, 12:58
Machor303
napisał(a):
Jerzy Dudek prezesem Wisły
Chłopaku, ostrożnie, bo zaraz znajdziemy takie rewelacje na Onecie, a eszjot już pisze do P. Jerzego, że u nas są bandyty i złodzieje. I pijaki, bo każdy pijak to złodziej!
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos