Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13694
Stary 23.12.2018, 12:58
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
Jerzy Dudek prezesem Wisły
Chłopaku, ostrożnie, bo zaraz znajdziemy takie rewelacje na Onecie, a eszjot już pisze do P. Jerzego, że u nas są bandyty i złodzieje. I pijaki, bo każdy pijak to złodziej!
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując