kinimod11 napisał(a):

|
Czerepach Proszę nie siać fermentu, z przytaczanej jego wypowiedzi (obecnego prezesa) wynikało, że chodziło o innego inwestora, a nie o Stecherta właśnie. Tak to pamiętam, nie sądzę bym coś pomylił.
|
ok , może i masz racje (a może nie) , ale to nie należy do meritum mojego zapytania
zresztą to jest właśnie sól forum - olać być może najważniejsze pytanie ostatnich dni , skupiając sie na jego pobocznym aspekcie
tak jak w wątku ze skośnookim , zamiast realnie ocenić znaczenie dla wiarygodności inwestycji fakt spotkania z prezydentem , oraz po wypuszczanych przez niego sygnałach (i tutaj właśnie wchodzi sposób tytułowania azjaty) ocenić stusnek Majchra do sprawy , będą debatować co należy do bon-ton , a co nie
powtarzam zatem : niech ktoś zamiast głupio bić piane , bogatszy o nowe info przeanalizuje sytuacje ze stechertem , skoro z meresiem juz chociaz wiadomo