Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13686
Stary 23.12.2018, 12:12
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Kilkanaście (zakładam, że dorosłych) osób w roku 2018 roku toczy na publicznym forum dyskusję o tym, czy użycie przez Prezydenta półtoramilionowego miasta określenia "skośnooki" w stosunku do potencjalnego poważnego inwestora jest spoko czy nie. Niektórzy z obrońców Pana Prezydenta używają jako argumentu prawicowej spuścizny Klubu (sic!) . Ja j.be. Otóż, nie jest ok. W najlepszym przypadku jest brakiem ogłady czy też, jak to ktoś ładnie kolokwialnie nazwał - słomą z butów. Tym samym jest obrona tego Pana.
Co to za prezydent? I co to za półtoramilionowe miasto?

A tak na serio to wydaje mi się, że gdyby Majchrowski tych panów traktował poważnie to by się tak nie wyraził, Sformułowanie niespecjalnie obraźliwe ale ewidentnie lekceważące. Pytanie czemu tak się wyraził? Może taki mały rewanżyk panowie też go zlekceważyli np. swoim ubiorem czy tym co mieli mu do przekazania / zakomunikowania?
Odpowiedz cytując