|
Po krótkim przemyśleniu doszedłem do wniosku, że można szybko zarobić na pozyskaniu gruntów i pozwolenia na budowę hotelu obok stadionu i przed rozpoczęciem budowy mając już potrzebna papiery wystarczy te prawa odsprzedać z zyskiem jakiemuś innemu podmiotowi(a chętnych nie braknie). Majcher nawet będzie się cieszył bo kasa dla miasta itp...tylko Wisła wystawiona jest teraz na wrogie przejęcie.
|