Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
kinimod11
Junior Member
Od: 11.2018
Offline
#
13682
23.12.2018, 11:58
Czerepach Proszę nie siać fermentu, z przytaczanej jego wypowiedzi (obecnego prezesa) wynikało, że chodziło o innego inwestora, a nie o Stecherta właśnie. Tak to pamiętam, nie sądzę bym coś pomylił.
kinimod11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kinimod11
Znajdź inne posty napisane przez kinimod11