Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13674
Stary 23.12.2018, 11:12
Jeśli się będziemy bić to i owszem. Na razie gościu jest niewiadomo kim.
A w tym temacie są bezsensu natrzaskane 3 czy 4 strony o "skośnookim", zamiast merytorycznej dyskusji.
Pewnie dlatego że póki co nie ma o czym dyskutować.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując