Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
-Szymek79-
Member
Od: 12.2011
Offline
#
13668
23.12.2018, 10:34
Prawda jest taka, że klub powinien wydać oświadczenie, w którym domaga się przeprosin od Majchrowskiego za jego słowa na temat pana Vanny. Niezależnie od tego czy ma pieniądze, należy mu się szacunek tak jak każdemu człowiekowi.
-Szymek79-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -Szymek79-
Znajdź inne posty napisane przez -Szymek79-