Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
raf2
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
13658
23.12.2018, 09:41
skąd masz takie info?
nie jestem jakimś jego wielkim fanem ale taki gościu jak Jurek raczej by nie firmował swoim nazwiskiem czegoś co do czego nie ma stuprocentowej pewności, że jest ok
raf2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raf2
Znajdź inne posty napisane przez raf2