Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
13656
23.12.2018, 09:32
Proponuję spokojnie czekać na dalszy rozwój wydarzeń, na który i tak nie mamy wpływu i nie zaśmiecać tematu dyskusjami o użyciu słowa "skośnooki", co jest całkowicie pozbawione znaczenia.
Wesołych i dobrych Świąt!
Markus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Markus
Znajdź inne posty napisane przez Markus