Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13656
Stary 23.12.2018, 09:32
Proponuję spokojnie czekać na dalszy rozwój wydarzeń, na który i tak nie mamy wpływu i nie zaśmiecać tematu dyskusjami o użyciu słowa "skośnooki", co jest całkowicie pozbawione znaczenia.

Wesołych i dobrych Świąt!
Odpowiedz cytując