Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ricenb
Member
Od: 03.2005
Offline
#
13638
23.12.2018, 01:44
może Majcher chciał nawiazać do szoguna Komorowskiego jak można było wybrać takiego knota jeszcze raz na prezydenta !
ricenb
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ricenb
Znajdź inne posty napisane przez ricenb