Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
Od: 12.2018
Offline
#
13631
23.12.2018, 00:39
Otyły? Serio? Już pomijam to ze bycie grubym to efekt zaniedbań. Ale dyskusja w tym temacie nad 1 słowem jest absurdalna
Revenge_vo2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revenge_vo2
Znajdź inne posty napisane przez Revenge_vo2