|
Ale jaka dokumentacja ? Długi, faktury , umowy? I co z tym zrobią? Gdyby grzebali w papierach TS to może trzeba byłoby się niepokoić, ale grzebią w papierach spółki która praktycznie padła przez długi i każdy o tym wie.
Co nie znaczy że można być spokojnym że jesteśmy w dobrych rękach, bo dalej śmierdzi to jakimś szwindlem.
Ostatnio edytowane przez South : 23.12.2018 o godz. 00:24.
|