Wyświetl pojedynczy post
pete29
Member
 
Od: 11.2005
Skąd: Wroclaw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13628
Stary 23.12.2018, 00:05
czy tutaj jest jakaś zbiorowa halucynacja.

przesyłam wam tweet Migi


Mateusz Miga
‏


@MateuszMiga
Obserwuj
Obserwuj @MateuszMiga

Więcej
Przelewu jeszcze nie ma, ale dokumentacja została przekazana. Obie strony po prostu realizują kolejne punkty wtorkowego porozumienia. Bye bye Sarapata.


przeciez o to wszystko chodzi. ( przekazanie dokumentów )

Tak jak pomiętan najfajniejsze klimaty na Śląsku były jak gralismy w II i III lidze. Wtopy ze swornica carnowasy czy w Kietrzu gdzie na "godzinę przed meczem krowy z boiska spędzali"

pozdrowienia z Wrocławia .

Zyczę wam , zebyscie sie pozbyli z gangusów z kluby

Wasz marsz z IV ligi do ekstraklapy będzie taka sama legendą jak złota era Cupiała
Odpowiedz cytując