|
czy tutaj jest jakaś zbiorowa halucynacja.
przesyłam wam tweet Migi
Mateusz Miga
â
@MateuszMiga
Obserwuj
Obserwuj @MateuszMiga
Więcej
Przelewu jeszcze nie ma, ale dokumentacja została przekazana. Obie strony po prostu realizują kolejne punkty wtorkowego porozumienia. Bye bye Sarapata.
przeciez o to wszystko chodzi. ( przekazanie dokumentów )
Tak jak pomiętan najfajniejsze klimaty na Śląsku były jak gralismy w II i III lidze. Wtopy ze swornica carnowasy czy w Kietrzu gdzie na "godzinę przed meczem krowy z boiska spędzali"
pozdrowienia z Wrocławia .
Zyczę wam , zebyscie sie pozbyli z gangusów z kluby
Wasz marsz z IV ligi do ekstraklapy będzie taka sama legendą jak złota era Cupiała
|