Może faktycznie jak ktoś wcześniej pisał chodzi o szybkie uzyskanie dostępu do konta klubowego?
Ile tam może być po meczu z Amiką? Pewnie z 600 tys (oczywiście bez sum za karnety, które wyszły wcześniej). Miasto pewnie jeszcze nie spłacone za stadion za ten mecz, więc..
Mereś wyprowadził kilkaset tysięcy. Teraz można trochę więcej chyba, tylko trzeba się śpieszyć
