https://twitter.com/TSWislaKrakow/st...03327771451392
Cytat:
|
Towarzystwo Sportowe "Wisła" Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA. Zarząd oraz Rada Nadzorcza złożyli rezygnację. Informację dotyczącą nowych władz przekaże w osobnym komunikacie nowy właściciel klubu.
|
Nie wiem co to oznacza, ale zmieńcie temat.
i Wesołych Świąt!