|
A co Wy na to, że kupują Wisle, w styczniu zabierają ja na zgrupowanie za granicę, tam nagrywają sparingi, sparingi są ustawione, jest na nie postawiona gruba kasa w Azji.
Był już taki klub. Pamiętacie Flotę Świnoujście, swojego czasu aspirujaca do Ekstraklasy? Tam była identyczna sytuacja. Klub na skraju upadku, oddany przez wieloletni zarząd stowarzyszeniu kibiców, za kierownicą też była baba, tak się zagotowalo, że lapano się brzytwy.
Znalazł się tajemniczy inwestor z Izraela, też było spotkanie z prezydentem miasta. Też miało być pięknie i faktycznie pierwsze co to było zgrupowanie podajrze w Turcji. Inwestor obsadzil na ten czas klub swoimi ludźmi, faktycznie wykupił zgrupowanie. Na tym zgrupowaniu dokonało się rozegranie ustawionych sparingów na ogromne stawki puszczane w Azji. Po tym cyrku zniknęli..
No na końcu tajemniczy Żyd przysłał wiadomość mailem do klubu że rezygnuję z klubu ponieważ pojawiły się poważne zarzuty i on w tym nie bedzie uczestniczył.
Przekręt wykorzystujący desperacje.
Ostatnio edytowane przez czarny001 : 22.12.2018 o godz. 23:28.
|