Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13610
Stary 22.12.2018, 23:21
@PhantomRanger - ogólnie jak przestaliśmy być 'hegemonem' do mnóstwo ludzi odeszło , teraz się coś dzieje to może pozakładali nowe bo zapomnieli haseł. Zresztą to nieważne.Plus że termin 'wyłożenia kart na stół' jest króciutki a jak skończy się 4 ligą to problem z dziwnymi kontami zniknie, choć marne to pocieszenie.
Tyle ode mnie.
pozdr.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując