1q2 napisał(a):

@PhantomRanger
Ja to bym bardziej badał tych co niedawno się zarejestrowali i nakręcają że tych 3 nołnejmów to jakieś poważne persony.
Wał jest na bank, co chcą uzyskać, nie wiem i w sumie nie chce mi się już o tym czytać.Jak na koncie do którego dostali dostęp jest jakiś hajs(np za mecz z Amicą) , to sprawa jest jasna - szybki przekręt, jak nie ma to zagłębiać mi się w to nie chce.
Co będzie?
Ano będzie wycof , pewnie ten łysy co nawet nazwiska nie znam powie że to sprawa mediów kóre zaatakowały w sposób brutalne naszych gołodupców, przepraszam, miliarderów, wszyscy zawodnicy rozwiążą kontrakty i startujemy od 4 ligi...Tylko kto to ogarnie? , chyba tylko Socios, bo reszta, parafrazując klasyka, reszta 'skompromitowała się ....a totalnie'.
Odemnie największe podziękowania dla Bogusia, za to jak skończył i Marzenki.
Wesołych:/
|
Ja również mam co do nich wątpliwości, ale tylko głupiec by nie miał, a to z racji braku wiedzy na ich temat. Zauważ jednak pewną analogię:
16 i 17 XII byli piłkarze Wisły mówią, że idą dla klubu dobre czasy. [wzmożony ruch nowych kont]
18 XII "cisza w eterze"
19 XII informacja o dogadaniu się z inwestorem -> następuje masowe zakładanie kont od tego dnia i stan ten trwa do dnia dzisiejszego.
PS. ciekawe czy istnieje zestawienie ile kont zostało założonych w konkretnym miesiącu.