Też myślałem, że facet nie taki zły. Dla niego za pewne to też nowość gdyż nagle stał się najbardziej pożądanym rozmówcą jeśli chodzi o sport w Polsce także powinniśmy trochę przymknąć oko na jego drobne wpadki. Tym bardziej, że jemu ma przypaść rola bardziej sportowa niż biznesowa.
więcej:
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...FT2Uew6Tjjuur5
PS. Uważam że moderator powinien interweniować jeśli chodzi o poprzednią stronę. To wstawia świadectwo wszystkim kibicom.