Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
raf2
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
13581
22.12.2018, 21:16
@jean, syndrom oblężonej twierdzy, to samo co przy Meresinskim czy stechercie, wszyscy atakują nowych inwestorów - jadczak, stanowski, tvn, onet itp to na pewno oni chca odbudowac potege Wisly!!!
raf2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raf2
Znajdź inne posty napisane przez raf2