Delgado napisał(a):

Zaczynam wierzyć, że będzie dobrze!
Wygląda na to, że Pietrowski to przypadkowy koleś, który skojarzył naszych biznesmenów z Wisłą i jak Pan Ly wejdzie w to już na dobre, to wcześniej czy później łysy zostanie odsunięty.
|
Muszę Cię zmartwić - Pietrowski od wielu lat współpracuje z Hartlingiem (widać to podpisach w brytyjskim KRS).