|
@AOT:
Wyobraź sobie, że wychodzisz z jakiegoś oficjalnego spotkania i opowiadasz o tym co ktoś z drugiej strony spotkania powiedział, mówiąc o nim, zamiast "per pan" + nazwisko, per "brodaty". Jak dla mnie byłoby to cholernie lekceważące i obraźliwe ... a z "poprawnością polityczną" nic wspólnego to nie ma.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 22.12.2018 o godz. 17:55.
|