|
Jak tu wierzyć temu Treli? Napisał na tt żeby mieć popularny post i tyle. Co on tam takiego mądrego napisał? Ano nic. Jak się go ludzie pytali, by to wyjaśnił skoro twierdzi że nie ma przelewu, to jakoś ten Wasz autorytet medialny nic już nie napisał. Było mówione, że musi zostać wykonany przelew, by doszło do "uprawomocnienia" się umowy. Więc niby dlaczego dziś od 16 TS nie jest właścicielem? To kto nim jest ? A jeśli mimo umowy warunkowej właścicielem zostali inwestorzy zaraz po podpisaniu, to czemu oficjalnie do dziś był nim TS?
Edit:
No w sumie po tym kolejnym tweecie coś wyjaśnia jeśli chodzi o tę sytuację. Czyli dalej trzeba czekać na ten osławiony przelew...
Ostatnio edytowane przez lucker : 22.12.2018 o godz. 17:22.
|