Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13488
Stary 22.12.2018, 17:04
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
@Jontek - zbyt bezrefleksyjnie wierzysz w ten deal, zbyt jednorodne są Twoje wypowiedzi. Konto założyłeś w tym miesiącu. Wcześniej dobro Wisły nie leżało Ci na serduszku?

Ilu jest takich Jontków, wiślackich neofitów w tym grudniowym akcie naszego dramatu?
Bardzo mało, przynajmniej tutaj. Ja tu widzę głównie szyderę i niestworzone historie. Optymizmu co kot napłakał. Najlepiej chyba nie pisać nic, co prawdopodobnie większość uskutecznia (i dobrze).
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując