Krotochwila napisał(a):

@Jontek - zbyt bezrefleksyjnie wierzysz w ten deal, zbyt jednorodne są Twoje wypowiedzi. Konto założyłeś w tym miesiącu. Wcześniej dobro Wisły nie leżało Ci na serduszku?
Ilu jest takich Jontków, wiślackich neofitów w tym grudniowym akcie naszego dramatu?
|
Bardzo mało, przynajmniej tutaj. Ja tu widzę głównie szyderę i niestworzone historie. Optymizmu co kot napłakał. Najlepiej chyba nie pisać nic, co prawdopodobnie większość uskutecznia (i dobrze).