Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13474
Stary 22.12.2018, 16:47
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
trzech ktosiów przyleciało do Krakowa, obejrzało mecz i opowiadało jakieś prawdziwe lub nie historie pół godziny u Majchrowskiego.
Nie stało się dotąd zupełnie nic co miałoby pozytywne skutki dla Wisły, w tym momencie tylko i wyłącznie przelew będzie początkiem czegoś takiego.
Przelew będzie końcem początku.

Stężenie kretynizmów które się tutaj pojawiały przez kilka ostatnich dni było odrzucające. Co mógł pomyśleć, czytając to wszystko normalny facet, chcący zrobić interes ratując przy okazji klub z tradycjami przed bankructwem. Bankructwem do którego doprowadzili najprawdopodobniej kibice, kibice którzy mienią się najwierniejszymi. Nie ma się co dziwić, że chowa się przed kamerami.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując