doktor granat napisał(a):

trzech ktosiów przyleciało do Krakowa, obejrzało mecz i opowiadało jakieś prawdziwe lub nie historie pół godziny u Majchrowskiego.
Nie stało się dotąd zupełnie nic co miałoby pozytywne skutki dla Wisły, w tym momencie tylko i wyłącznie przelew będzie początkiem czegoś takiego.
|
Przelew będzie końcem początku.
Stężenie kretynizmów które się tutaj pojawiały przez kilka ostatnich dni było odrzucające. Co mógł pomyśleć, czytając to wszystko normalny facet, chcący zrobić interes ratując przy okazji klub z tradycjami przed bankructwem. Bankructwem do którego doprowadzili najprawdopodobniej kibice, kibice którzy mienią się najwierniejszymi. Nie ma się co dziwić, że chowa się przed kamerami.