|
Jeżeli to wszystko skończy się rzeczywiście przejęciem klubu przez tego Vanne to przecież ten cały Pietrowski jest natychmiast do odstrzału.. Każda wypowiedź to strzał w stopę.. Wizerukowo lepiej by to wyglądało, żeby Vanna pokazywał się bez tego Szweda i AP
|