[URL="https://wislakrakow.com/forum/member.php?u=242159" napisał(a):
|
raf2[/URL]]moim zdaniem chodzi im jedynie o uwiarygodnienie się przy planowanych w przyszłości grubych wałach gdzie indziej, patrzcie. za spotkanie w hotelu w Szwajcarii i przylot na kilka dni do Krakowa to łącznie wydatek rzędu kilku tysięcy euro mają reklamę w poważnych mediach w Polsce jako prawie właściciele Wisły, spotkali się z prezydentem zapowiadając wielkie inwestycje, dobry wstęp do zrobienia grubego wału na jakieś grunty w jakimś kraju trzeciego świata
|
Jedno pytanie. Wygodnie zyje sie z paranoja?
Vanna Ly mial nie istniec, lub byc kobieta. Coz, nie sprawdzilo sie.
Vanna Ly mial nie przyjechac. Coz, nie sprawdzilo sie.
Vanna Ly mial nie byc na meczu. Coz, nie spradzilo sie.
Mialo nie dojsc do spotkania z Majchrowskim. Coz, nie sprawdzilo sie.
Czekam na obalenie kolejnych bzdurnych teorii. Paranoicy i idioci dalej beda klepac swoje bo chyba juz ich taka mentalnosc.
Co do samej sprawy. Uderza fakt, ze za sznutki pociaga Vanna Ly i on bedzie o wszystkim decydowal i dawal zielone. Szwed jest tylko tym drugim, pewnie bez wielkiej kasy. Pietrowski nagral sprawe dlatego przy rozmowie z Majcherem siedzial cicho bo kasy nie daje to w takich rozmowach raczej glosu zabierac nie bedzie.