Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gambit88
Member
Od: 08.2011
Offline
#
13441
22.12.2018, 14:49
Aha... no i Majcher wspomniał, że podobno trio gadało już z TF o ich gruntach.. była gdzieś wcześniej taka informacja ze strony TF?
gambit88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gambit88
Znajdź inne posty napisane przez gambit88