Wyświetl pojedynczy post
raf2
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13435
Stary 22.12.2018, 14:37
moim zdaniem chodzi im jedynie o uwiarygodnienie się przy planowanych w przyszłości grubych wałach gdzie indziej, patrzcie. za spotkanie w hotelu w Szwajcarii i przylot na kilka dni do Krakowa to łącznie wydatek rzędu kilku tysięcy euro mają reklamę w poważnych mediach w Polsce jako prawie właściciele Wisły, spotkali się z prezydentem zapowiadając wielkie inwestycje, dobry wstęp do zrobienia grubego wału na jakieś grunty w jakimś kraju trzeciego świata
Odpowiedz cytując