Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ostatecznybłysk
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
13433
22.12.2018, 14:29
^Spokojnie narazie to niech przelew dojdzie, później będziemy się ewentualnie martwić Turcją
ostatecznybłysk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ostatecznybłysk
Znajdź inne posty napisane przez ostatecznybłysk