Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
13428
22.12.2018, 14:19
paralaksa
napisał(a):
Tereny kolo Balic sa Telefoniki chyba, wiec do Cupiala powinni sie zglosic
Powinni tez pogadac z TS o zagospodarowaniu gruntow kolo stadionu! Az zal patrzec na te nieuzytki...
Majchrowski wyraźnie powiedział ze one nie są TF.
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu