Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
13399
22.12.2018, 11:42
Za łatwo będzie się grało w Football Managera 2020 z tymi milionami na koncie. To jedyny poważny problem na tę chwilę. A jak ktoś ma czarne myśli to polecam zacząć ubierać choinkę
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek