Portowiec48 napisał(a):

Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze się potoczy, ponieważ mecze z Wami zawsze są ciekawe. Choć mogę dodać, że B-Klasowe wyjazdy na mecz....statkiem, albo rowerami również są fajne, jak i wojaże po 2 i 3 ligowych boiskach grając z rywalami z którymi się nie grało np 15 lat.
Życzę wam wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się świąt i nowego roku.
Z Portowym pozdrowieniem
|
Dzięki za miłe słowa.
Wydaje się jednak, że nie zdajesz sobie sprawy z podstawowej rzeczy: dla Wisły spadek do 4 ligi lub niżej nie będzie oznaczał ozdrowienia. Ludzie, którzy na Wiśle pasożytują wcale nie odczepią się od niej w 4 lidze. Jeśli właścicielem będzie Polak prowadzący interesy w Krakowie, to na 100% będzie miał z tymi pasożytami poważne problemy. Będzie nękanie różnymi dziwnymi "ofertami" z gatunku "nie do odrzucenia" i tym podobne zagrywki... Dla nas kluczowy jest teraz ratunek przez zagranicznego właściciela, który tych pasożytów po prostu wyp**** z klubu i jego okolic bo się nie będzie ich bał.