El'kabat napisał(a):

Zrozum jedną prostą rzecz. Nikt w tym mieście nie pozwoli jakiemuś Panu X z Kambodży inwestować w hotele w takich miejscach.
Wyobrażasz sobie, że przy potężnych układach deweloperskich - przyjeżdża jakakolwiek osoba z zewnątrz i nagle stawia hotele, czy inne lokale usługowe?
Jest cała klika naprawdę potentatów deweloperki w Krakowie, którzy już dawno by to z Jackiem i TSem zrobili. Gdyby tylko było to możliwe i opłacalne.
Jesteś w ogóle z Krakowa, czy wczoraj się urodziłeś ?
|
A skąd masz pewność i wiedzę że takie podchody pod TS i Majchrowskiego były robione przez deweloperów. Oni najchętniej wybudowali by mieszkania i pogonili z zyskiem