Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13388
Stary 22.12.2018, 09:23
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Zrozum jedną prostą rzecz. Nikt w tym mieście nie pozwoli jakiemuś Panu X z Kambodży inwestować w hotele w takich miejscach.
Wyobrażasz sobie, że przy potężnych układach deweloperskich - przyjeżdża jakakolwiek osoba z zewnątrz i nagle stawia hotele, czy inne lokale usługowe?

Jest cała klika naprawdę potentatów deweloperki w Krakowie, którzy już dawno by to z Jackiem i TSem zrobili. Gdyby tylko było to możliwe i opłacalne.

Jesteś w ogóle z Krakowa, czy wczoraj się urodziłeś ?
A skąd masz pewność i wiedzę że takie podchody pod TS i Majchrowskiego były robione przez deweloperów. Oni najchętniej wybudowali by mieszkania i pogonili z zyskiem
?
Odpowiedz cytując